close
تبلیغات در اینترنت
کتابی که مجردها باید بخوانند
loading...

دانلود آهنگ جدید موزیک خارجی موزیک ویدیو خارجی جدید

1. جيره‌كتاب - کتاب‌هایی که دخترها باید قبل از 25سالگی بخوانند! 7 دسامبر 2014 کتاب‌هایی که دخترها باید قبل از 25سالگی بخوانند! .. دختری سر راهی در شیلی دم در خانه رز و جرمی خواهر و برادر انگلیسی مجرد و پولداری قرار می‌گیرد  2. یک کتاب خوب/ خرده جنایت های زنا شوهری، کتابی که هم مجردها هم متاهل ها 20 دسامبر 2017 جایزه تئاتر فرهنگستان فرانسه سال 2001، به پاس کتاب‌های یک کتاب خوب/ خرده جنایت های زنا شوهری، کتابی که هم مجردها هم متاهل ها باید بخوانند. 3. 10 کتاب «نامناسبی» که نوجوانان باید بخوانند!!…

کتابی که مجردها باید بخوانند

حسین بازدید : 0 یکشنبه 20 آبان 1397 نظرات ()
1. جيره‌كتاب - کتاب‌هایی که دخترها باید قبل از 25سالگی بخوانند!

7 دسامبر 2014 کتاب‌هایی که دخترها باید قبل از 25سالگی بخوانند! .. دختری سر راهی در شیلی دم در خانه رز و جرمی خواهر و برادر انگلیسی مجرد و پولداری قرار می‌گیرد 

2. یک کتاب خوب/ خرده جنایت های زنا شوهری، کتابی که هم مجردها هم متاهل ها

20 دسامبر 2017 جایزه تئاتر فرهنگستان فرانسه سال 2001، به پاس کتاب‌های یک کتاب خوب/ خرده جنایت های زنا شوهری، کتابی که هم مجردها هم متاهل ها باید بخوانند.

3. 10 کتاب «نامناسبی» که نوجوانان باید بخوانند!! - سیمرغ

18 آوريل 2011 پاتریک نِس نویسنده رمان‌های نوجوانان و بزرگسالان که برنده جایزه داستان کودکان از نشریه «گاردین» است 10 کتاب نامناسبی که نوجوانان باید بخوانند 

4. مجردها بخوانند | مجرد | مجردها | مجرد ها | مطالب مفید برای مجردها - آکاایران

دانستنی های دوران مجردی و مجردها چگونه ارضا شوند و مجردهای بالای سی سال و مشکلات دوران مجردی و خاطرات دوران مجردی را در آکاایران به صفات، خصوصیات و رفتارهایی که طرف مقابل‌تان حتما باید داشته باشد فکر کنید. . کتابی که مجردها باید بخوانند.

5. آنچه دختران مجرد باید بدانند - بیتوته

۱۲نکته دختر خانم ها ی مجرد باید بدانند! ۱۲ مورد وجود دارد که دختر خانم ها را در همان شروع انتخاب و تصمیم گیری برای ازدواج به اشتباه می اندازد. به عبارت دیگر، باید برای 

6. 10 رمان عاشقانه ای که هر کس باید بخواند - برترین ها

31 دسامبر 2017 کتاب هایی که اینجا برایتان معرفی کرده ایم، از فهرست «صد رمانی که هر «این حقیقت را همه دنیا قبول دارند که مرد مجردی با ثروت مناسب، باید به 

7. صد کتابی که هر ایرانی باید بخواند (155 books) - Goodreads

22 مارس 2015 155 books based on 94 votes: زندگی مه آلود پریا by سید مرتضی مصطفوی, گم شده ای در مه by سید مرتضی مصطفوی, Shahnameh: The Persian 

8. کتاب هایی که همه باید بخوانند؛ به انتخاب بیل گیتس، مارک زاکربرگ

25 دسامبر 2017 مثلاً شنیده شده بیل گیتس هر سال حدود ۵۰ کتاب می خواند. آید، اما گیتس معتقد است که «Siddhartha Mukherjee» نویسنده کتاب توانسته استعاره ها 

9. کتاب‌هایی که قبل از مرگ باید خواند !! - ایران ناز

سایت Amazon لیست 1001 کتابی که باید قبل از مرگ خواند را به پیشنهاد بیش از 20 نفر از منتقدین ادبی‌اش تنظیم کرده است به گزارش کتاب‌نی.

10. کتاب‌خوانی | دکتر محمد فزونی

11 جولای 2017 بنده که تا به امروز حتی یک مرتبه هم از تلویزیون تبلیغ کتاب را ندیده‌ام. . که امروزه از اینترنت استفاده می‌کنند، حتما باید این کتاب را بخوانند.

11. چگونه زندگی مجردی سالمی داشته باشم ؟ قسمت اول - همه چیز راجع به مجردی

اگر به هر دلیلی باید مجردی زندگی کنید . نیاز هست که راجع به فرهنگ این سبک زندگی بیشتر بدونید .تا هم بیشتر لذت ببرید هم تجربه ی سالمی داشته باشید.

12. آیا دختر و پسر برای اینکه به گناه کشیده نشوند میتوانند بین خود

11 فوریه 2017 اگر نمي توانند ،چنانچه عقد را به فارسي يا با هر زبان ديگري بخوانند ،بايد لفظى بگويند که معناى زَوَّجْتُ و قَبِلْتُ را بفهماند. اگر در عقد يک حرف 

13. عدم جواز ازدواج موقت با زن شوهردار

در مذهب شيعه جايز است مرد با زني كه شوهردار است، عقد موقّت بخواند، چراكه در روايت مردي خواست با زني ازدواج موقت كند، بهتر است به كلام او در مورد مجرد بودنش اعتماد كند و در کتاب اصول کافی، که از معتبرترین کتاب‌های شیعیان است، ازدواج موقت با اين است اگر مردي ندانسته با زن شوهر داري ازدواج كند، بايد آن زن را طلاق بدهد چراكه اگر  

14. احکام تحصیل :: Leader.ir

27 سپتامبر 2016 مجرّد تدریس و بررسیِ مسائل قرض ربوی، حرام نیست. به طور کلی تقلب جایز نیست و باید از آن توبه و استغفار شود. قرار دهد، آیا با این فرض می تواند در سفر نماز خود را تمام بخواند و روزه هم بگیرد؟ کتاب‌هایی که دانشجو از مال پدر خود یا از وامی که دانشگاه به دانشجویان می ‌دهد، می ‌خرد و منبع درآمدی هم ندارد، آیا خمس دارد؟

15. شرایط و مدارک لازم برای قاضی شدن - مشرق نیوز

3-3- اندازه عكس اسكن شده بايد حداكثر 400´300 پيكسل و حداقل 300 ´ 200 باشد. بانوان میتوانند محل اقامت دائمی همسر یا پدر (در خصوص بانوان مجرد) خود را در اولویت انتخاب نمایند. بنابراین کسانی که شرایط لازم برای شرکت در آزمون را ندارند، باید از ثبت نام در آزمون خودداری نمایند، در . کتاب‌هایی درباره امام حسن(ع) که باید بخوانیم  

16. کتاب راهنما برای پناهندگان ۳۰ روز اول اقامـت - Cultural Orientation

کتاب به شـما نشـان می دهد که در مراحل جسـتجوی مسـکن، کاریابی، مالقات و آشـنایی با آمریکاییان و . اکثر زنان و مردان بزرگسال در آمریکا باید کار کنند. درست می شوند و پناهندگان مجرد یا هستند که می توانند به انگلیسی صحبت کنند، بخوانند.

17. آنتوان دو سنت‌اگزوپر: شازده کوچول | V noci jsem snil, že jsem motýlem

از بچه‌ها عذر می‌خواهم که این کتاب را به یکی از بزرگ‌ترها هدیه کرده‌ام. . آخر من دوست ندارم کسی کتابم را سرسری بخواند. گلِ سرخی چیزی باشد می‌شود گذاشت برای خودش رشد کند اما اگر گیاهِ بدی باشد آدم باید به مجردی که دستش را خواند ریشه‌کنش کند.

18. درختی عجیب در جهان که مجردها را به هم می‌رساند + عکس - شهرآرا آنلاین

درختی عجیب در جهان که مجردها را به هم می‌رساند + عکس,درختی قدیمی برای یافتن عشق بااینکه مارتنز بازنشسته شده، اما هنوز هم نامه‌ها را به این درخت می‌رساند و کتابی پر به آن پاسخ ‌دهی، باید آن را دوباره در درخت بگذاری تا نفر بعدی بتواند آن را بخواند.

19. کتابی که مجردها باید بخوانند

کتابی که مجردها باید بخوانند زندگی در دنیای جدید مهارت های متناسب و ویژه خود را می طلبد و شیوه مناسب خواستگاری در این شرایط نیاز به رعایت اقتضائات همین دنیا دارد.

20. ۹ کتابی که بیل گیتس فکر می کند همه باید بخوانند - دیجیاتو

۹ کتابی که بیل گیتس فکر می کند همه باید بخوانند. در ادامه مطلب 9 کتابی که یکی از ثروتمندتران مردان جهان فکر می کند باید بخوانید را مشاهده می کنید.

21. چه کتابی بخوانیم؟ 20 کتاب ارزشمندی که باید خواند

این کتابی است که همه باید بخوانند تا درک کنند چرا وقتی با یک گروه از مردم صحبت می‌کنند، احساس خستگی به آن‌ها دست می‌دهد.

22. مجردها بخوانند | مجرد | مجردها | مجرد ها | مطالب مفید برای

کتابی که مجردها باید بخوانند زندگی در دنیای جدید مهارت های متناسب و ویژه خود را می طلبد و شیوه مناسب خواستگاری در این شرایط نیاز به رعایت اقتضائات همین دنیا دارد.

23. سی کتابی که مردم جمهوری خودمختار نخجوان 'باید' بخوانند

سی کتابی که مردم جمهوری خودمختار نخجوان 'باید' بخوانند 2 سپتامبر 2017 - 11 شهریور 1396 همرسانی در فیسبوک

24. کتابی که مجردها باید بخوانند

زندگی در دنیای جدید مهارت های متناسب و ویژه خود را می طلبد و شیوه مناسب خواستگاری در این شرایط نیاز به رعایت اقتضائات همین دنیا دارد. سخت ترین مرحله ازدواج و خواستگاری در دنیای جدید شناخت فرد موردنظر برای ازدواج است که

25. 7 کتابی که همه باید بخوانند - رویای آنلاین

7 کتابی که همه باید بخوانند تفاوتی بسیار کمی بین کسانی که نمی توانند بخوانند و افرادی که نمی خواهند بخوانند وجود دارد. دلیل موجود برای هر دوی این افراد کمبود مطالعات است. مطالعه برای افرادی که دنبال افزایش سطح دانش خود

26. 8 کتابی که استیو جابز معتقد بود همه باید بخوانند - دیجیاتو

۹ کتابی که بیل گیتس فکر می کند همه باید بخوانند چرا کمال گرایی می تواند تبدیل به بزرگترین مشکل شما شود؟ ۱۴ گفتار الهام بخش از استیو جابز

27. جيره‌كتاب - کتاب‌هایی که باید پیش از مرگ خواند (فهرست

وقتی که در نوروز سال 1386 نشستم و فهرستی از کتاب‌های ترجمه شده لیست "1001 کتابی که باید پیش از مرگ خواند" تهیه کردم، اصلا فکر نمی‌کردم که این فهرست اینقدر مورد توجه قرار بگیرد و طرفدار پیدا کند.

28. کتاب هایی که باید خواند؛ معرفی ۲۴ کتاب جذاب و ارزشمند | چطور

در این مقاله، کتاب هایی که باید خواند را به شما معرفی خواهیم کرد تا با خواندن هریک از آنها، زندگی را به‌گونه‌ی متفاوتی تجربه کنید.

29. فقط مجردها بخوانند! - میهن فال | مرجع سرگرمی و فال و طالع بینی

فقط مجردها بخوانند! اگر فکر می کنید شانس ازدواج مطلوبتان را پیدا نکرده اید و از وقت ازدواج تان گذشته است، قبل از این که از تجرد و تنها ماندن وحشت زده شوید این مطلب را بخوانید.

30. صد کتابی که باید در طول زندگی بخوانید – قسمت اول

سایت آمازون به تازگی فهرستی از ۱۰۰ کتابی که باید در طول عمر بخوانید، منتشر کرده است.. بعضی‌ها اصلا با این فهرست‌های میانه‌ای ندارند، چون همیشه در فهرست‌هایی مثل این، از شاهکارهای بزرگی غفلت می‌شود.

31. کتاب، حال جامعه را خوب می‌کند/ کتاب خواندن، روش دارد/ ایده

کتابی را بخوانیم که ما را رشد می‌دهد. حالمان را خوب می‌کند. و به ما امید، انرژی، انگیزه و اطلاعات مفید می‌دهد.

32. آخرین خبر | کتابی که افراد چاق خوب درکش می‌کنند

درواقع «گرسنگی؛ سرگذشت بدن من» کتابی است درباره زندگی در این جهان زمانی که شما دچار اضافه‌ وزن بالایی نیستید و این کتاب درباره زندگی در این جهان زمانی که شما دچار اضافه‌ وزن مفرطی هستید.

33. چه کتاب یا کتاب‌هایی باید خواند

چند وقت پیش موقع پرسه‌زنی در سایت آمازون لیستی دیدم با این مضمون: صد کتابی که باید در طول عمرتان بخوانید.

34. «ما»، کتابی که دوست‌داران 1984 باید بخوانند! - یک پزشک

«انسان روزی از بوزینگی دست کشید که اولین کتاب منتشر شد. بوزینگان هرگز این تحقیر را فراموش نکرده‌اند: کافی است کتابی بدست بوزینه‌ای بدهید، فوری آنرا کثیف، خراب و پاره‌پاره خواهدکرد.»

35. مجردها بخوانند - beytoote.com

مجردها بخوانند. اگر فکر می کنید شانس ازدواج مطلوبتان را پیدا نکرده اید و از وقت ازدواج تان گذشته است، قبل از این که از تجرد و تنها ماندن وحشت زده شوید این مطلب را بخوانید.

36. همه چیز از همه جا - 120 کتابی که دانشجویان معماری باید بخوانند

120 کتابی که دانشجویان معماری برای ورود به عرصه معماری باید بخوانند! 1-سازه در معماری (دکتر گلابچی) 2-سیستم های ساختمانی آینده (دگتر گلابچی)

37. ۹ کتابی که بیل گیتس فکر می کند همه باید بخوانند

۹ کتابی که بیل گیتس فکر می کند همه باید بخوانند در حالی که میلیونر آمریکایی، موسس مایکروسافت برای هر دقیقه اش در روز برنامه دارد، هنوز هم به کتاب و کتاب خوانی علاقه وافری نشان می دهد.

38. چرا باید بچه ها «کتاب» بخوانند؟! | پایگاه اطلاع رسانی رجا

در برنامه کتاب‌خوانی باید به کودکان اجازه داد که وسط صحبت بدوند و با طرح نظر یا سؤال چیزی را که متوجه نشده‌اند، دوباره بپرسند تا بهتر بفهمند.

39. کتابی که محافظه‌کاران باید بخوانند

کتابی که محافظه‌کاران باید بخوانند فرهنگ > کتاب - ترجمه کتاب «ذهن ارتجاعی» نوشته کری رابین با محوریت ریشه اندیشه محافظه‌کاری در انقلاب فرانسه روانه بازار کتاب شد.

40. کتابی که درباره فلسطین جوانان باید بخوانند | خبرگزاری فارس

شعرهایی برای قدس در عصرانه ادبی خبرگزاری فارس: کتابی که درباره فلسطین جوانان باید بخوانند در نشست بررسی شعرهایی برای قدس محمدرضا سهرابی نژاد به جوانان توصیه کرد یک کتاب را درباره فلسطین مطالعه کنند.

41. کتاب‌هایی که زوج‌های جوان باید پیش از ازدواج بخوانند

خبرگزاری فارس: این بسته پیشنهادی حاوی 9 کتابی است که زوج‌های جوان علاقه‌مند به مطالعه می‌توانند جهت برخورداری از زندگی بهتر و سالم تر از نکات و مطالب ارزشمند آن استفاده نمایند.

42. کتابی که درباره فلسطین جوانان باید بخوانند - قدس آنلاین

کتابی که درباره فلسطین جوانان باید بخوانند. در نشست بررسی شعرهایی برای قدس محمدرضا سهرابی نژاد به جوانان توصیه کرد یک کتاب را درباره فلسطین مطالعه کنند.

43. کتاب‌هایی که زوج‌های جوان باید پیش از ازدواج بخوانند

خبرگزاری فارس: این بسته پیشنهادی حاوی 9 کتابی است که زوج‌های جوان علاقه‌مند به مطالعه می‌توانند جهت برخورداری از زندگی بهتر و سالم تر از نکات و مطالب ارزشمند آن استفاده نمایند.

44. کتاب سحرو جادوگری در اسلام – کتابی که همه باید بخوانند

© کتاب سحرو جادوگری در اسلام 2018 Built with Storefront & WooCommerce

45. صد رمان و ‌داستانی که پیش از مرگ باید خواند – فیروزه

صدها و هزارها کتاب هست که نخوانده‌ایم و می‌توانیم بخوانیم. اما من در اینجا از میان کتاب‌هایی که دوست دارم و خواندنش را برای دیگران هم مفید می‌دانم، صد کتاب را انتخاب و فهرست می‌کنم.

46. چه کتاب یا کتاب‌هایی باید خواند

در ضمن باید شروع کنیم به خواندن چیزهایی که دوست نداریم، احتمالاً برای این‌که کم نیاوریم. مثلاً باید زندگینامه‌ی ملکوم اکس را بخوانیم که فکر نکنند نژادپرستیم، زندگینامه‌ی آن فرنک را

47. انتخاب همسر با چشمان باز - akairan.com

کتابی که مجردها باید بخوانند . الفبای 5حرفی ازدواج . اما و اگرهای ازدواج با کسی که تجربه زندگی مشترک دارد . فقط دخترها بخوانند: 6 مردی که مرد زندگی هستند .

48. ۹ کتابی که بیل گیتس فکر می کند همه باید بخوانند

۹ کتابی که بیل گیتس فکر می کند همه باید بخوانند مهر ۲۹, ۱۳۹۳ آرش شاهرخ دانش و فن اوری 0 در حالی که میلیونر آمریکایی، موسس مایکروسافت برای هر دقیقه اش در روز برنامه دارد، هنوز هم به کتاب و کتاب

49. ۹ کتابی که بیل گیتس فکر می کند همه باید بخوانند

۹ کتابی که بیل گیتس فکر می کند همه باید بخوانند در حالی که میلیونر آمریکایی، موسس مایکروسافت برای هر دقیقه اش در روز برنامه دارد، هنوز هم به کتاب و کتاب خوانی علاقه وافری نشان می دهد.

50. کتاب هایی که همه کارآفرینان باید بخوانند - فرصت امروز

چه چیزهایی باعث موفقیت شما می شود؟ این ها سؤالاتی هستند که در کتاب «آن یک چیز» مطرح می شوند. اگر نمی دانید چه عنصری شما را منحصربه فرد و ارزشمند می کند، این کتابی مورد نیاز شما است.

51. «ما»، کتابی که دوست‌داران 1984 باید بخوانند! - یک پزشک

«انسان روزی از بوزینگی دست کشید که اولین کتاب منتشر شد. بوزینگان هرگز این تحقیر را فراموش نکرده‌اند: کافی است کتابی بدست بوزینه‌ای بدهید، فوری آنرا کثیف، خراب و پاره‌پاره خواهدکرد.»

52. آخرین خبر | کتابی که افراد چاق خوب درکش می‌کنند

اما بریم سراغ کتابی که حکایت رنج گرسنگی فردی را بخوانیم که برای کاهش وزن از زبان خود و از سرگذشت بدن خویش می‌گوید.

53. کتابی که درباره فلسطین جوانان باید بخوانند - قدس آنلاین

کتابی که درباره فلسطین جوانان باید بخوانند. در نشست بررسی شعرهایی برای قدس محمدرضا سهرابی نژاد به جوانان توصیه کرد یک کتاب را درباره فلسطین مطالعه کنند.

54. درباره‌ی کتاب مستطابِ حرکت در مه

و نکته‌ی بعد این‌که، به گمانم «حرکت در مه» را باید همه‌ی نویسنده‌ها بخوانند: داستان‌خوان‌های حرفه‌ای که هنوز تجربه‌ی چندانی در نوشتن ندارند، نویسندگانی که فکر می‌کنند حرفه‌ای هستند و

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 193
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 2
 • بازدید امروز : 27
 • باردید دیروز : 3
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 2
 • بازدید هفته : 27
 • بازدید ماه : 69
 • بازدید سال : 218
 • بازدید کلی : 218