close
تبلیغات در اینترنت
زن این دسته از آدم​ها نشوید
loading...

دانلود آهنگ جدید موزیک خارجی موزیک ویدیو خارجی جدید

1. زن اين دسته از آدم​ها نشويد! - بیتوته زن اين دسته از آدم​ها نشويد عشق شکست خورده,همسر یا نامزد‌, گرفتار یک قربانی , یک قربانی جدی. 2. آدم‌های موفق چطور از پس آدم‌های بدذات برمی‌آیند؟! - یک پزشک 27 ا کتبر 2014 پس چطور به این آدم‌ها اجازه می‌دهید که به کارشان بدهند. آن دسته از ما که نیازمند گرفتن این تأییدیه هستیم، همیشه نگران هستیم که پشت سر ما خاطر، چیزهایی درونی هستند ، هیچ وقت برای حرف و حدیث‌های بیرونی، ارزشی قائل نشوید. 3. مردی با این نشانه ها عاشق شماست - برترین ها 10 مارس 2017 کسی که عاشق…

زن این دسته از آدم​ها نشوید

حسین بازدید : 2 دوشنبه 21 آبان 1397 نظرات ()
1. زن اين دسته از آدم​ها نشويد! - بیتوته

زن اين دسته از آدم​ها نشويد عشق شکست خورده,همسر یا نامزد‌, گرفتار یک قربانی , یک قربانی جدی.

2. آدم‌های موفق چطور از پس آدم‌های بدذات برمی‌آیند؟! - یک پزشک

27 ا کتبر 2014 پس چطور به این آدم‌ها اجازه می‌دهید که به کارشان بدهند. آن دسته از ما که نیازمند گرفتن این تأییدیه هستیم، همیشه نگران هستیم که پشت سر ما خاطر، چیزهایی درونی هستند ، هیچ وقت برای حرف و حدیث‌های بیرونی، ارزشی قائل نشوید.

3. مردی با این نشانه ها عاشق شماست - برترین ها

10 مارس 2017 کسی که عاشق می شود، باید به عشق خود اعتراف کند، غیر از این است؟ شما هم یکی از این آدمهاست، ناراحت نشوید زیرا که این دسته از آدمها دوست داشتن شان وجود داره من همونطور که مردای خیانتکار دیدم مردای عاشق و پاک هم زیاد دیدم زن و شوهر 

4. زن این آدم‌ها نشوید - دانلود جدیدترین موزیک ویدیو خارجی جدید - رزبلاگ

1 روز پیش بیتوته زن اين دسته از آدم​ها نشويد عشق شکست خورده,همسر یا نامزد‌, گرفتار یک قربانی , یک قربانی جدی. 3. صدزن؛ موانع بازیگر-کارگردانان زن 

5. ازدواج با این مردان شما را بدبخت می کند! - اقتصاد آنلاین

29 آگوست 2016 راه‌های شناخت طرف مقابل زیاد است شاید بتوان گفت به تعداد آدم‌ها راه وجود دارد اما مطالعات نشان داده، این اختلال شخصیت در مردان بیشتر از زنان به چشم می‌خورد. . منفعل_مهاجم، شخصیت افسرده یا مایوس نیز در این دسته قرار می‌گیرند.

6. جملات قصار و سخنان آموزنده از بزرگان - proirsoft.ir

زندگی، اتفاقِ نادریست که برای بعضی از زنده ها می افتد . با او وارد زندگی مشترک نشوید. … مهم این است که در آنجا که بوده ام چگونه رفتاری داشته ام مردان و زنان کهن در راه رسیدن به هدف، یک آن هم نمی ایستند. . خیلی اوقات آدم از آن دسته چیزهای بد

7. 18نشانه مردی که دلباخته شماست! - خبرگزاری برنا

17 نوامبر 2017 کسی که عاشق می شود، باید به عشق خود اعتراف کند، غیر از این است؟ شما هم یکی از این آدمهاست، ناراحت نشوید زیرا که این دسته از آدمها دوست داشتن شان را به در واقع مردهایی که عاشق هستند اگر احساس کنند زن مورد علاقه‌شان شاد و راضی 

8. سخنان بزرگان، جملات حکیمانه و پند های زیبا - شارا - شبکه اطلاع رسانی

5 ژوئن 2013 گذشت را می توان در مورد آدمها به کار گرفت اما باید دانست این درس از آن آدمهاست نه . دسته ای که به قانون پشت پا می زنند و دسته دیگر کسانی که با دقت بیش از حد آن را اجرا می کنند . لبخند زن دردو موقع آسمانی و فرشته مانند است : یکی هنگامی که برای اولین بار با لبخند . از اشتباهات خود شرمنده نشوید و آن را جرم ندانید.

9. رازهایی که زنان متأهل باید آن را بدانند - خبرآنلاین

26 ژانويه 2014 با این ترفند شوهرتان را عاشق و دیوانه خود کنید!؛ خانم ها! مراقب حرف های تان اگر شما آدم ساده‌ای باشید از چاپلوسی طرف مقابل خوشحال خواهید شد و همین اگر به مرد‌تان اعتماد دارید، همیشه به حیطه خصوصی‌اش وارد نشوید و بگذارید با این تصور که بخشی از .. ۱۰- زنان خاندان کنیز ملاباقر: این دسته از زن ها، پدر همسرشان را سر 

10. زن (( سایه سر )) است نه (( سیاه سر)

دسته دوم : کسانیکه نا آگاهانه بدون توجه به مفهوم این تعبیر به تقلید از زبانزد عامه مبدأ پیدایش تمام انسان ها توسعه نسل بشراز دو انسان تخستین " آدم و حوا" یا یک مرد و یک زن است که اگر یکی ازین . یعنی از محبت، لطف و نوازش شما بی بهره نشویم.

11. روحانی به وزارت ورزش: حضور زنان در استادیوم آزادی ادامه یابد | Euronews

15 جولای 2018 در گزارش وزیر ورزش به رئیس جمهوری آمده است که حضور زنان در ورزشگاه‌ها در جریان جام در این گزارش تاکید شده که حضور زنان در ورزشگاه‌ها در جریان جام جهانی به «حمایت» آقای . از دو دسته گی و اختلاف بپرهیزید حالا یه زن تو ورزشگاه باشه و یا نباشه! آيا اونجاهم BBC و آمدنیوز دارن به دولتش اعتراض کنن که چرا آدمها مردن؟

12. به من خیره نشوید، من بدنم را دوست دارم - قطره

26 ا کتبر 2018 فیلم | به هیچ وجه به این رتیل خوش خط و خال خیره نشوید نکته قابل تأمل آن است که خود زنان نیز زنان دیگر را بر حسب همین "بدن در قرن بیستم برخی از فعالان اجتماعی نسبت به "تبعیض مبتنی بر سایز آدم ها" (لاغری و چاقی) هشدار دادند. جامعه شناسی به نام دیوید رایزمن فرهنگ ها را به سه دسته تقسیم می کند.

13. این مرد عاشق شماست - تبیان

14 نوامبر 2017 کسی که عاشق می شود، باید به عشق خود اعتراف کند، غیر از این است؟ شما هم یکی از این آدمهاست، ناراحت نشوید زیرا که این دسته از آدمها دوست داشتن شان را به در واقع مردهایی که عاشق هستند اگر احساس کنند زن مورد علاقه‌شان شاد و راضی 

14. حریم خصوصی در زندگی مشترک چه معنایی دارد؟ - خانه توانگری طوبی

البته این به معنی آن نیست که در وضعیت ازدواج، کلا هویت اولیه آدمها از بین برود. میکنیم که باعث میشود خودبهخود از یکسری آدمها جدا میشویم و به دسته جدیدی ملحق میشویم. به نظر میرسد برای اینکه دچار چنین بیچارچوبی و بیقاعدگی نشویم. وقتی زنی بخواهد این فضای «منِ»مرد را حذف کند، خودش نمیتواند جایگزینی برای آن باشد.

15. فرارو | رازهایی که زنان متأهل باید آن را بدانند!

26 ژانويه 2014 بررسی ها نشان می دهند، زنان از همان بدو تولد نقش پر رنگی را در زندگی اگر شما آدم ساده‌ای باشید از چاپلوسی طرف مقابل خوشحال خواهید شد و همین اگر به مرد‌تان اعتماد دارید، همیشه به حیطه خصوصی‌اش وارد نشوید و بگذارید با این تصور که بخشی از آن دسته مردانی که به هیچ چیز پاسخ روشنی نمی‌دهند همیشه در پس پرده‌ای 

16. هفت روش آسان برای برقراری سریع تر ارتباط با افراد نا آشنا - دیجیاتو

31 آگوست 2015 یکی از بهترین روش ها برای علاقمند کردن شخص غریبه به خود این است که از او و البته تا زمانی که از شما نخواستند، وارد حریم خصوصی آنها نشوید.

17. آیه 33 سوره احزاب - دانشنامه‌ی اسلامی

16 جولای 2018 نکته ها. «قَرْنَ» از «وقار» يا «قرار» است، و نتيجه‌ى هر دو معنا يكى است. يعنى براى خودنمايى از خانه‌هاى خود خارج نشويد. «تَبَرُّجَ» از اگر در جاهليّت آن روز قتل و آدم كشى وجود داشت، امروز در جنگ‌هاى بزرگ و جهانى كشتارهاى ميليونى انجام مى‌گيرد. و چرا اين بخش از آيه درباره‌ى زنان پيامبر يا تمام خاندان آن حضرت نيست؟

18. بهاره رهنما: چطور یک مرد را بخاطر ازدواج سومش تشویق می کنید آنوقت

10 مارس 2018 جوابی برای تمسخرهای احمقانه بعضی آدم ها ندارم/خواهش می کنم وارد زندگی یک مرد متاهل نشوید/شب رونمایی کتاب بهاره رهنما در گفتگو با تی وی پلاس از دنیای این روزهایش حرف زد و از دلایل نوشتن کتاب جدیدش صحبت کرد. دسته بندی ها همسر خبرساز خانم بازیگر زن به قول گرانقیمت شب ازدواجش وفا کرد/مهمانی لوکس و.

19. ۱۵ کاری که پس از ۳۰ سالگی نباید انجام دهید | دیجی‌کالا مگ

5 نوامبر 2016 شاید این خیلی کلیشه‌ای به نظر برسد، اما کارهایی هستند که اگر در دهه چهارم زندگی هستید نباید تا آنجا که می‌شود از خانواده و دوستان خود دور نشوید.

20. پری‌بلنده، اشرف‌چهارچشم، مژگان کچل و دیگران! - مشرق نیوز

24 آگوست 2014 در اینجا برای پی‌بردن به درجه وقاحت این زن لازم است خاطره‌ای را از خانم .. قوادان و آدم فروشان دفتر فرح پهلوی که پول هنگفتی از فریب زنان و دختران فریب بابت درج مانند این مطالب متشکرم از کامنت های بعضی ها دلسرد نشوید ولی یک دسته از این زنها آمده بودند بیرون و شعار می دادند: ممد دماغ شاه ماست خواهرش همکار ماست!

21. کیهان: مأموران فرودگاه بلگراد، زنان و مردان ایرانی را در برابر یکدیگر

11 دسامبر 2017 این افراد با ‌اشاره به ادعای لغو ویزای سفر به این کشور، خاطرنشان کردند که چنین موضوعی قیمت پرواز همه آژانس ها را در کمتر از یک دقیقه چک کنید!

22. بسته فیزیکی جامع زنان باهوش: هنر زن بودن - نامزدی هدفمند - پریسا نصری

دسته بندی دو دوره غیرحضوری را طراحی کردم به نام هنر زن بودن و نامزدی هدفمند، این دوره ها برای این پکیج غیرحضوری شامل دو دوره جامع می باشد که بعد از تهیه این دوره جامع ، این . مواردی که حتما باید در دوران نامزدی رعایت کنید تا در آینده دچار آسیب نشوید چه . آیا باز هم شما میگید که نباید صبررکنم و وقت خودم رو برای این آدم بزارم ؟

23. قلبش را تسخیر کن!توصیه هایی برای خانم هایی که مایلند به قلب

در این نوشته، روی صحبت با آن دسته از خانم هایی است که میل دارند به قلب . از یاد نبریم که زن ها از طریق محبت و عشق ورزی با ما کنار می آیند؛ نه با اهدای قطعه ای جواهر. مواظب باشید که به دام آدم های حسود و سخن چین نیفتید که رهایی از شر آنها، آسان نیست. علیه او نسازید و اسیر جملاتی مثل «من که گفته بودم این کار را نکن» نشوید.

24. مثبت اندیشی به روش قانون جذب - نوین

18 فوریه 2018 دسته بندی ها شروع فیلم با آه و ناله‌های زنی بیچاره و از همه‌جا رانده شده، شروع می‌شود. . آدم‌ها از این استقبال می‌کنند که یک نفر به آن‌ها بگوید بخواب، رویا ببین و اگر شما قرار است با هیچ فکر منفی درگیر نشوید، پس عملاً هیچ‌وقت به 

25. گفت‌و‌گو با مجید برزگر، کارگردان فصل باران‌های موسمی - BBC News

16 مارس 2011 یکی از تفاوت ها این است که تو برخلاف آن فیلم ها از نمایش دعوای زن و شوهر یا به نظر تو این خصوصیت عام این قشر و این دسته از نوجوانان است یا او یک مورد خاص سینا هرجا با آدم بزرگ هاست خیلی خموده و سرد است اما وقتی با دوستانش هست، خوب . به نظر من تا زمانی که از نظر مالی مستقل نشویم، سینما مستقل نمی شود.

26. زنان تپل اروپایی

اتفاقا همه اشتباه میدن بعد از افریقا وچین زشت ترین ادم ها ایرانیان همش عملین تو 100 زنان ترک این مطالب مال کساییه که میخوان مثل ترکیه ایا خوشگل باشن شما ها که به این چهار دسته اینطوریاند: ارزان ترین کشورهای جذابی که سفر به آنها هزینه کمی دارد. مخصوصا اگر روز عروسی تان باشد از سیاهی دور چشمتان غافل نشوید برای از بین 

27. کدام همسران خیانت می‌کنند؟ - پارسینه

10 نوامبر 2013 سؤالی است که بسیاری از زنان از خود می‌پرسند و همیشه و همه‌جا این ترس همراه آنهاست که مبادا روزگاری این در حالی است که خیانت در ازدواج و زندگی زناشویی، صرفا به معنای داشتن رابطه جنسی و .. آدمها به همدیگه خیانت نمیکنند. الان این فمینیستها اینقدر جامعه رو به گند کشیدند که مردا دسته دسته میرند خودشونو از روی 

28. جامع ترین مرکز علمی،آموزشی،تفریحی - زن این دسته از آدم ها

آدم های موسوم به «قربانی» مظلوم به نظر می رسند، اما بعد از مدتی می توانند زندگی را برایتان جهنم کنند

29. ازدواج با این دسته از دختران و خانمها ممنوع - weebfa.com

این زن مانند یک پروانه که از گلی به گل دیگر می رود، توجهش به تمام مردهای دور و اطرافش هست و به نظر می رسد تمام مردها جذب او می شوند.

30. زن متولد مهر | عاشقانه‌ها

از شنیدن این حرف ها دستپاچه نشوید و خیال نکنید که اگر با یک زن متولد مهر ماه ازدواج کنید،‌ یک قاضی یا یک دادستان مرد را به خانه خواهید آورد.

31. عکسهای جدید فیلم لطفاً مزاحم نشوید و کنایه های زندگی در

عکسهای جدید فیلم لطفاً مزاحم نشوید و کنایه های زندگی در این فیلم. باران کوثری در فیلم لطفا مزاحم نشوید, باران کوثری در نشست خبری فیلم لطفا مزاحم نشوید, حامد بهداد در لطفا مزاحم نشوید, دانلود عکس های فیلم لطفا مزاحم نشوید

32. انواع آدم های پررو را بشناسید

پس هر کدام از انسان های پررویی که در عمرتان دیده اید، حتما در یکی از این دسته ها می گنجند. پرروهایی که در همه عمر با آنها دویده ایم و شاید خودمان هم جزوشان بوده ایم.

33. رژیمی برای آب کردن چربی های اضافه در ده روز - ایران ناز

آنهایی که بعضا فریب این دسته از آگهی ها را خورده اند می گویند که تنها مقدار کمی از وزن آنها کاهش پیدا کرده و پزشکان متخصص تغذیه هم کاملا با آن مخالف هستند.

34. شاخه نبات به شکل دسته گل - akairan.com

زن این دسته از آدم ها نشوید! آدم‌های موسوم به «قربانی» مظلوم به‌نظر ‌می رسند، اما بعد از مدتی می‌توانند زندگی را برایتان جهنم کنند مجله ایده آل: این آدم‌

35. آیا قبل از آدم و حوا انسان دیگری روی زمین بود؟ | زن امروزی

تاریخ نشان می‌دهد که میلیون‌ها سال قبل از آدم و حوا انسان‌های با شعور دیگری بر روی زمین زندگی می‌کردند.

36. -آدم ها تمام نمی شوند ؛ آدم ها نیمه شب با همه ی آنچه

وقتی آدم ها شما را ترک می کنند مانعشان نشوید. قبل از اینکه ادعای عاشقی کنید قلم و کاغذ بردارید خاطرات خیلی عجیب هستند , گاهی اوقات می خندیم به روزهایی

37. از دست این زن من چیکار کنم | تبادل نظر نی نی سایت

لطفاً پیش از استفاده از سایت صفحه "شرایط استفاده از سایت" را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت بدان معناست که شما قبلاً صفحه "شرایط استفاده از سایت" را مطالعه کرده و به مفاد آن واقفید.

38. رژیم لاغری ۱۰ روزه برای آب کردن چربی های اضافه

آنهایی که بعضا فریب این دسته از آگهی ها را خورده اند می گویند که تنها مقدار کمی از وزن آنها کاهش پیدا کرده و پزشکان متخصص تغذیه هم کاملا با آن مخالف هستند.

39. 12 عشقی که زندگی شما را سیاه می کند

انگار می خواهند از راز و رمز این دسته از افراد سر در بیاورند. به علاوه، آدم های شکاک گاهی زخم خورده به نظر می رسند و در بعضی ها این احساس را به وجود می آورند که رسالت کمک به او را دارند.

40. رژیم لاغری ۱۰ روزه برای آب کردن چربی های اضافه

آنهایی که بعضا فریب این دسته از آگهی ها را خورده اند می گویند که تنها مقدار کمی از وزن آنها کاهش پیدا کرده و پزشکان متخصص تغذیه هم کاملا با آن مخالف هستند.

41. غسل و انواع توبه , حکم توبه زن زناکار , محصنه , زن شوهردار

اگر کسی مرتکب زنای با زن شوهردار شود، اگر چه تعدی به حق الله نموده، ولی لازم نیست آن را به کسی بگوید و پرده از این عمل زشت بردارد، بلکه واجب است که واقعاً توبه نماید .

42. عجیب ترین ها - talab.org

این زن بدون آب خوردن زندگی میکند (عکس) عکس عجیب از موهای طولانی این مرد ! ارزش استفراغ نهنگ 270 میلیون تومان

43. مزایا و معایب ازدواج با زن مطلقه - نبض ما

طلاق برای زن دردسرهای زیادی دارد و او دوست دارد از دست این ناراحتی ها خلاص شده و یک زندگی جدید و شاد را شروع کند.

44. راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زن‌ها | معرفی و خلاصه کتاب در

راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زن‌ها و دیگر کتاب‌های این مجموعه پنج جلدی ژانری خاص دارند. این کتاب سورئال فانتزی، علمی تخیلی و طنز است. کتابی که به سرعت پس از انتشار به کالت تبدیل شد.

45. رازهای موفق ترین آدم های دنیا را در یک دقیقه بخوانید

جف بزوس یكی از دو پایه‌گذار این سایت در مصاحبه‌ای با مجله نیویوركر گفته است: «خیلی از مردم به این اعتقاد دارند كه باید در لحظه زندگی كرد اما من جزو این دسته نیستم.

46. آدمها چند دسته اند! - article.tebyan.net

آدمها در این که همه اشتباه می‌کنند، مشابهند. آنچه افراد را در دسته بندی ها از هم متمایز می‌کند، درک و عملکرد آنها پس از اشتباه است.

47. این عکس ها ارتباط باستانیان با آدم فضایی ها را اثبات می کند؟!

نشانه هایی از وجود آدم فضایی ها در آثار هنری زمان باستان. جهان ما انقدر بزرگ است که ما واقعا نمی توانیم آن را بشناسیم.

48. اولین سکس با جنده | داستان سكسي

سلام من سعید هستم و22 سال سن دارم و این خاطره هم مربوط به حداقل 5 سال پیش میشه تو زندگی تقریبا جزء اون دسته از آدم های هستم که دوست دختر زیاد دارن ولی هیچوقت با هیچ کدوم از سکس حرفی نمیزدم و یه حدو حدودی رو همیشه رعایت

49. 8 ویژگی که نباید با این آدم ها دوست شد!

همه ما دوست داریم باور كنیم كه نزدیكان مان آدم‌هایی متعادل، شاد و دارای ذهنی سالم هستند اما بارها پیش آمده كه متوجه شدیم واقعیت غیر از این است.

50. انواع آدم های پررو را بشناسید

هر کدام از انسان های پررویی که در عمرتان دیده اید، حتما در یکی از این دسته ها می گنجند. پرروهایی که در همه عمر با آنها دویده ایم و شاید خودمان هم جزوشان بوده ایم.

51. زن های معتاد سینمای ایران! +عکس

اما این کارگردان موفق می‌شود یکی از بهترین بازی‌ها را از اسکندری در این نقش بگیرد؛ نقشی که اگرچه کوتاه بود اما در ذهن بسیاری ماندگار شد.

52. رژیم لاغری ۱۰ روزه برای آب کردن چربی های اضافه

آنهایی که بعضا فریب این دسته از آگهی ها را خورده اند می گویند که تنها مقدار کمی از وزن آنها کاهش پیدا کرده و پزشکان متخصص تغذیه هم کاملا با آن مخالف هستند.

53. غسل و انواع توبه , حکم توبه زن زناکار , محصنه , زن شوهردار

اگر کسی مرتکب زنای با زن شوهردار شود، اگر چه تعدی به حق الله نموده، ولی لازم نیست آن را به کسی بگوید و پرده از این عمل زشت بردارد، بلکه واجب است که واقعاً توبه نماید .

54. عجیب ترین ها - talab.org

این زن بدون آب خوردن زندگی میکند (عکس) عکس عجیب از موهای طولانی این مرد ! ارزش استفراغ نهنگ 270 میلیون تومان

55. مزایا و معایب ازدواج با زن مطلقه - نبض ما

طلاق برای زن دردسرهای زیادی دارد و او دوست دارد از دست این ناراحتی ها خلاص شده و یک زندگی جدید و شاد را شروع کند.

56. راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زن‌ها | معرفی و خلاصه کتاب در

راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زن‌ها و دیگر کتاب‌های این مجموعه پنج جلدی ژانری خاص دارند. این کتاب سورئال فانتزی، علمی تخیلی و طنز است. کتابی که به سرعت پس از انتشار به کالت تبدیل شد.

57. رازهای موفق ترین آدم های دنیا را در یک دقیقه بخوانید

جف بزوس یكی از دو پایه‌گذار این سایت در مصاحبه‌ای با مجله نیویوركر گفته است: «خیلی از مردم به این اعتقاد دارند كه باید در لحظه زندگی كرد اما من جزو این دسته نیستم.

58. آدمها چند دسته اند! - article.tebyan.net

آدمها در این که همه اشتباه می‌کنند، مشابهند. آنچه افراد را در دسته بندی ها از هم متمایز می‌کند، درک و عملکرد آنها پس از اشتباه است.

59. این عکس ها ارتباط باستانیان با آدم فضایی ها را اثبات می کند؟!

نشانه هایی از وجود آدم فضایی ها در آثار هنری زمان باستان. جهان ما انقدر بزرگ است که ما واقعا نمی توانیم آن را بشناسیم.

60. اولین سکس با جنده | داستان سكسي

سلام من سعید هستم و22 سال سن دارم و این خاطره هم مربوط به حداقل 5 سال پیش میشه تو زندگی تقریبا جزء اون دسته از آدم های هستم که دوست دختر زیاد دارن ولی هیچوقت با هیچ کدوم از سکس حرفی نمیزدم و یه حدو حدودی رو همیشه رعایت

61. 8 ویژگی که نباید با این آدم ها دوست شد!

همه ما دوست داریم باور كنیم كه نزدیكان مان آدم‌هایی متعادل، شاد و دارای ذهنی سالم هستند اما بارها پیش آمده كه متوجه شدیم واقعیت غیر از این است.

62. انواع آدم های پررو را بشناسید

هر کدام از انسان های پررویی که در عمرتان دیده اید، حتما در یکی از این دسته ها می گنجند. پرروهایی که در همه عمر با آنها دویده ایم و شاید خودمان هم جزوشان بوده ایم.

63. زن های معتاد سینمای ایران! +عکس

اما این کارگردان موفق می‌شود یکی از بهترین بازی‌ها را از اسکندری در این نقش بگیرد؛ نقشی که اگرچه کوتاه بود اما در ذهن بسیاری ماندگار شد.

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 193
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 2
 • بازدید امروز : 22
 • باردید دیروز : 3
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 2
 • بازدید هفته : 22
 • بازدید ماه : 64
 • بازدید سال : 213
 • بازدید کلی : 213